5 Перевірених креативних технік для ефективної відеореклами їжі

Неділя, Жовтень 21

Якщо ви займаєтеся рекламою продуктів та закладів харчування, тоді вам буде цікаво дізнатися про креативні техніки, які допоможуть зробити рекламу їжі ефектнішою та ефективнішою. Ось 5 технік від Ноель Пааш, креативного директора команди Creative Works у Google. Вона два роки спостерігала за рекламою їжі в інтернеті та з’ясувала, які техніки отримують найбільше відгуків у користувачів.

1. Звертайтеся до всіх органів чуття

У відеорекламі ви не можете передати смаку продукту, зате ви можете створити атмосферу, де глядач яскраво відчуватиме ваш товар. Наприклад, хрускіт печива з шоколадною крихтою або ніжна йогуртова текстура допоможуть користувачам уявити продукт у всій красі.

Разом зображення та звук переконливіші, ніж окремо, і вони легко викликають у глядача спогади про запах та смак їжі.

2. Детально зображуйте текстуру продукту

Дослідження Google показали, що більшість користувачів дивляться рекламу на екранах телефону. Тому важливо показати ваш продукт максимально детально: текстура, лінії, інгредієнти, тощо. Точні лаконічні кадри допоможуть швидко донести до глядача, чому ваш продукт вартий уваги. Наприклад, якщо це реклама круасанів, можна показати крупним планом хрустке листкове тісто та ніжну начинку. Намагайтеся показати все так натурально, щоб глядач бачив ваш товар перед собою, відчував його запах і “смакував”.

3. Показуйте людей та розповідайте їхні історії

Ноель Пааш запевняє, що людський чинник позитивно впливає ефективність реклами. Звичайно, ви не зможете розповідати про людей у коротких роликах. У такому разі найкраще зосередитись на продукті. Але в більш довгих роликах (від 15 секунд) наявність людини в кадрі викликає приємний відгук у глядачів.

Наприклад, у 15-секундному рекламному ролику від мережі ресторанів IHop показали трьох людей. При цьому вони не їдять у кадрі і ми навіть не бачимо їхніх облич. Але сама присутність людей у ​​кадрі оживляє ролик.

Думка про те, що в рекламі їжі люди повинні їсти – це стереотип. За даними Google, ефективність рекламних роликів де персонажі їдять, і тих, де ні практично однакова.

4. Привертайте увагу до бренду

Щоб привернути увагу до бренду, потрібно якнайчастіше показувати його в рекламі. Чим частіше ваш бренд з’являється у кадрі, тим більше шансів, що глядач його запам’ятає – наголошує Ноель.

Постарайтеся органічно вписати логотип в різні частини рекламного відео. Також не буде зайвим вимовити назву бренду кілька разів вголос, використовувати слоган, кольори та символіку бренду.

5. Говоріть зрозумілою мовою

У світі переповненому інформаційним шумом люди запам’ятовують дуже мало. Найчастіше це короткі фрази, які легко і зрозуміло описують продукт. Пам’ятайте про це, коли створюєте ролик для реклами їжі.

Ви можете описати продукт та його інгредієнти, але обов’язково потрібно підсумувати сказане короткою та ємною фразою. Наприклад, печиво Belvita “заряджає енергією”, а пластівці Special K “надають сил”. При цьому непогано підкріпити фразу доказом. Наприклад, показати, що активні люди (спортсмени та танцюристи) їдять ваш продукт щоб бути активними протягом дня.

Ці 5 технік допоможуть вам показати ваш продукт з нового боку і зробити його більш привабливим для глядачів. Це довело дослідження Nielsen. Реклама продуктів харчування, напоїв та ресторанів, зроблена відповідно до цих рекомендацій, у середньому збільшує продажі на 31%.

Джерело: thinkwithgoogle.com

Маркетологи витрачатимуть більше грошей на просування в TikTok у 2022

З моменту запуску TikTok стрімко розвивався, і тепер ще більше людей у ​​всьому світі використовують цю соцмережу.  Не дивно, що більшість маркетологів планують збільшити інвестиції ...

Подробнее

Четвер, Січень 22

Маркетингове дослідження Hype Cycle за 2021 рік – огляд

Наприкінці 2021 року дослідницька та консалтингова компанія Gartner опублікувала щорічний Hype Cycle звіт. Це дослідження аналізує поетапне впровадження технологій у маркетингу. Воно також показує, як ...

Подробнее

Понеділок, Січень 22

Найпопулярніші емодзі 2021 – дослідження Unicode

Всі ми любимо використовувати емодзі у повсякденному спілкуванні в месенджерах та соцмережах. Та чи задумувались ви, які з них є найпопулярнішими у світі? Unicode Consortium, ...

Подробнее

Четвер, Грудень 21

8 помилок, що зіпсують ваші продажі під час Чорної П’ятниці

В Інтернеті є багато порад, як отримати більше клієнтів та прибутку під час Чорної п’ятниці. Однак просто привести людей на свій сайт і зацікавити їх ...

Подробнее

Неділя, Листопад 21

5 Перевірених креативних технік для ефективної відеореклами їжі

Якщо ви займаєтеся рекламою продуктів та закладів харчування, тоді вам буде цікаво дізнатися про креативні техніки, які допоможуть зробити рекламу їжі ефектнішою та ефективнішою. Ось ...

Подробнее

Неділя, Жовтень 21

Обговорити задачу

Залишити заявку

    Наші контакти

    +38(067)352-62-62

    Україна, м.Київ, 04071, вул.Спаська 5, 6 пов., оф.58