8 Трендів відеомаркетингу, які варто спробувати у 2022 році

Понеділок, Жовтень 21

Відеоконтент підкорив світ. А якщо ви все ще не використовуєте його для свого бізнесу, то зараз саме час почати просувати свої продукти за допомогою відеореклами.

Ця схема демонструє важливість відеоконтенту як маркетингового інструменту:

 

Згідно із дослідженням компанії Wyzowl, 86% підприємств використовують відео для рекламних кампаній. Але бренди не публікують відео просто так. Все через те, що користувачі активніше взаємодіють із відео, а не фото. За даними Wyzowl, 84% споживачів прийняли рішення про покупку після перегляду відео. Крім того, відео виявилося найбільш поширеним онлайн-контентом.

Відеоконтент – потужний маркетинговий інструмент. Ось 8 трендів відеомаркетингу, котрі допоможуть вам досягти найкращих результатів у 2022 році. Ознайомтеся з ними і використовуйте у наступних рекламних кампаніях.

Прямий ефір

Прямі трансляції стали одним із найпоширеніших видів контенту під час локдауну. Блогери й інфлюенсери виходили у прямі ефіри, щоб розповісти про свою рутину, історії з життя і просто для спілкування з аудиторією. Бренди також можуть використовувати цю можливість для спілкування з клієнтами. Попри те, що ми повертаємося до звичного ритму життя,  попит на прямі ефіри продовжує зростати. Але, як показує дослідження Wyzowl, тільки 28% маркетологів використовують Facebook Live та інші платформи для виходу в ефір. І це величезна помилка, оскільки споживачі набагато активніше взаємодіють з контентом в прямому ефірі. Наприклад, на Facebook люди дивляться відео в прямому ефірі в 3 рази довше, ніж попередньо записані відео. При цьому живий контент викликає в 6 разів більше взаємодій.

Отже, якщо ви сумнівалися, чи варто вам виходити в прямі ефіри щоб розповісти про новинки та показати свої товари, знайте, це потрібно робити.

Зйомка на смартфон

Ви можете подумати, що запис і редагування відео це витратний процес: обладнання, професіонали і додатки для монтажу недешеві. На щастя, ми живемо в прекрасну епоху смартфонів, і ви можете використовувати їх для зйомки і редагування відеоконтенту для вашого бренду.

Можна заперечити що відео, зняті на смартфони поступаються за якістю. Так, і тому людям це сподобається. Тренд на реальне життя диктує нові правила реклами. Споживачі втомилися від ідеальної картинки, в якій ідеальні люди живуть безхмарним життям. Вони хочуть чогось справжнього. Менше фотошопу і більше реального контенту знаходять відгук у споживачів.

SEO-оптимізовані відео

Так, відео можуть допомогти підняти ваш рейтинг у пошуковій видачі. Згідно з даними Forrester, відео в 53 рази частіше займають перше місце у видачі, ніж інші традиційні методи SEO.

Ось три ключових моменти, про які ви повинні пам’ятати при створенні відео для свого сайту:

  • Відео повинні бути релевантними та зрозумілими, відповідати на питання споживачів і допомагати їм щось знайти або дізнатися.
  • Регулярність – ключ до успіху. Публікуйте контент часто та вчасно.
  • Не забувайте оптимізувати свої відео: вибирайте відповідні мета заголовки і мета описи, використовуйте ключові слова і створюйте красиві обкладинки для відео.

Ці прості дії, а також фідбек в коментарях допоможуть вам отримати максимальні результати від відеоконтенту на сайті.

Влоги

Влоги – ідеальний маркетинговий канал для брендів. Публікуючи відео про те, хто ви, що ви робите і чому ви це робите, ви можете взаємодіяти з своїми клієнтами і зацікавити їх.

Для зйомок влогів не потрібно дороге обладнання або спеціальна знімальна група. Це моменти з реального життя про реальних людей, що стоять за брендами. Ось чому їх так полюбляють споживачі. Якщо у вас є цікава історія, пов’язана з брендом, і ви хочете поділитися нею з людьми, відеоблог – один з кращих форматів для цього.

Історії в соцмережах

Активно знімати stories в соціальних мережах – це ще один спосіб спілкування з аудиторією. Ви можете розповідати їм про повсякденне життя, показувати закулісся і знайомити з командою.

Історії в соціальних мережах також пропонують масу способів взаємодії з користувачами. Використовуйте функцію питань в Instagram, щоб поставити питання аудиторії. Розміщуйте опитування, щоб дізнатися їхню думку про товари. Ви також можете попросити клієнтів позначати вас у своїх історіях, щоб ви могли розповісти, як вони носять або використовують ваші товари.

AR / VR відео

Використовуйте нові технології, такі як доповнена реальність і віртуальна реальність, щоб підняти свої відео на новий рівень. Відео з доповненою і віртуальною реальністю стануть у пригоді в різних сферах бізнесу і освіти. Роздрібні магазини можуть використовувати відеоролики AR / VR, щоб продавати товари віртуально: «спробуйте, перш ніж купувати». Медичні установи можуть використовувати їх для самодіагностики, а викладачам буде легше залучати учнів в навчальний процес за допомогою ігор на базі AR і VR.

Звичайно, доповнена і віртуальна реальність ніколи не замінять особисте спілкування. Але ці практики точно стануть у пригоді для відеомаркетологів.

Німе відео

За даними Hootsuite, 85% користувачів Facebook дивляться відео без звуку. Це відбувається тому, що зазвичай ми перевіряємо соцмережі перебуваючи в транспорті, кафе, магазинах та інших місцях, де незручно дивитися відео зі звуком.

Що повинні зробити маркетологи, щоб їх відео було більш зручним для користувачів? Просто додайте підписи, щоб люди могли дивитися і читати інформацію одночасно. У середньому рекламу з субтитрами переглядають довше, ніж відео без субтитрів. Пам’ятайте про це при створенні відео для своїх наступних рекламних кампаній.

Контент, створюваний користувачами (UGC)

Споживачі довіряють споживачам. Фактично, 85% людей вважають контент, створений користувачами, більш правдивим і привабливим. Тому брендам корисно ділитися контентом створеним покупцями у своїх соцмережах та на сайтах.

Ви можете отримати UGS по-різному: пропонувати знижки, працювати з інфлюенсерами, створювати реферальні програми і просто просити клієнтів поділитися. Це допоможе залучити задоволених клієнтів, які поділяться історіями і відео про їх позитивний досвід взаємодії з брендом.

Це безпрограшна ситуація – бренд отримує відмінний контент з позитивними відгуками, а покупець згадку у соцмережі улюбленого бренду.

Ось приклад відмінного користувацького контенту від шанувальників Nice Wine:

Обратная связь в историях и пользовательском контенте

Випробуйте ці тренди відеомаркетингу, якщо ви хочете поліпшити свою рекламу, ефективно спілкуватися з аудиторією та підвищувати продажі.

Джерело: https://marketinginsidergroup.com/content-marketing/4-exciting-video-marketing-trends-2018/

8 помилок, що зіпсують ваші продажі під час Чорної П’ятниці

В Інтернеті є багато порад, як отримати більше клієнтів та прибутку під час Чорної п’ятниці. Однак просто привести людей на свій сайт і зацікавити їх ...

Подробнее

Неділя, Листопад 21

5 Перевірених креативних технік для ефективної відеореклами їжі

Якщо ви займаєтеся рекламою продуктів та закладів харчування, тоді вам буде цікаво дізнатися про креативні техніки, які допоможуть зробити рекламу їжі ефектнішою та ефективнішою. Ось ...

Подробнее

Неділя, Жовтень 21

Дослідження Google: рішення про покупку товару відбувається в середині воронки

Google провів дослідження поведінки споживачів щоб з'ясувати, як люди приймають рішення про покупку. Також фахівці компанії поділилися порадами, як маркетологи можуть використовувати отримані знання на ...

Подробнее

Неділя, Жовтень 21

Як оновлення IOS вплинуть на рекламу у Facebook?

Нещодавно Facebook оголосив про те, що платформа занижує результати рекламних кампаній на пристроях iOS приблизно на 15%. За словами маркетологів Facebook, реальні конверсії вищі, ніж ...

Подробнее

Понеділок, Жовтень 21

8 Трендів відеомаркетингу, які варто спробувати у 2022 році

Відеоконтент підкорив світ. А якщо ви все ще не використовуєте його для свого бізнесу, то зараз саме час почати просувати свої продукти за допомогою відеореклами. ...

Подробнее

Понеділок, Жовтень 21

Обговорити задачу

Залишити заявку

    Наші контакти

    +38(067)352-62-62

    Україна, м.Київ, 04071, вул.Спаська 5, 6 пов., оф.58