Таргетована реклама

Якісно налаштовуємо рекламні акаунти у Facebook, Instagram, MyTarget, LinkedIn, Quora та інших інструментах.

alt alt alt
alt
alt alt alt
alt

З чого почати?

У роботі з таргетованою рекламою потрібен системний підхід в дослідженні цільової аудиторії та креативна складова.

Збір даних

Допоможемо налаштувати збір даних про відвідувачів сайту. Аналізуємо поведінку користувачів на сайті та їхні цільові дії. Всі дані передаємо в рекламні кабінети для подальшої роботи з аудиторіями.

Визначення ядра ЦА

Виділяємо ядро цільової аудиторії відповідно до виконаних цільових діях на сайті. Сегментуємо дані по соцдему, інтересах, поведінці, географії та уподобання користувачів.

Налаштування реклами

Тестуємо гіпотези з креативами, форматами та лендінговими сторінками для ядра цільової аудиторії. Налаштовуємо персоніфіковану рекламу на основі уподобань користувачів.

Обговорити задачу

У вас правильно працює таргетована реклама?

Запитання для самоперевірки:

  • Імпортуєте дані в систему веб-аналітики?
  • Розділяєте таргетинг по креативах для Stories і стрічки новин?
  • Використовуєте персоніфікований таргетинг?

У вас виникли складнощі з відповідями? Не засмучуйтесь — ми допоможемо розібратися з таргетованою рекламою та налаштувати таргетинг на вашу ЦА.

Обговорити задачу

Кейси з нашими клієнтами

Успішні кейси з конкретним описом покрокових дій. Розповідаємо про комплексне застосування маркетингових інструментів і досягнення поставлених задач.

Dinero — онлайн-кредити. + 30,7 % ріст запам’ятовуваності реклами бренда.

У кейсі показано приклад того, як реклама на YouTube впливає не лише на запам’ятовування й інтерес до бренда, а також на приріст пошукового трафіка, що в результаті напряму впливає на конверсію. Бачили короткі онлайн-опитування на YouTube? Це швидше за все опитування Brand Lift. показники Brand Lift допомагають визначити, в якій мірі реклама впливає на сприйняття товара чи бренда споживачами. На основі цих даних ви можете оптимізувати кампанії для досягнення бажаних результатів.

Подивитися кейс

HomePark продаж купальних ставків і біо-басейнів у Google Display Network

Банерна реклама — історія не лише про охоплення. Пошук цільової аудиторії в контекстно-медійній мережі Google. Історія про те, як правильно досліджувати та знаходити ядро цільової аудиторії.

Подивитися кейс

New Economy Business School SUPERLUDI Робота з даними в CRM.

Як правильно оцінити вплив рекламних кампаній на дохід? Що відбувається із заявками після того, як вони потрапили у вашу CRM? На які показники повинен орієнтуватися спеціаліст по платних каналах трафіка? Розберемо ці запитання по порядку.

Подивитися кейс

Riviera Villas - котеджне містечко під Києвом. Продаж нерухомості в Instagram.

Як продавати нерухомість за допомогою таргетованої реклами в соціальних мережах? Чи можливо за допомогою реклами в соціальних мережах продати будинок? Для тих, хто недооцінює можливості й аудиторію Facebook & Instagram, розповідаємо, як ми допомагаємо продавати котеджі за допомогою таргетованої реклами в соціальних мережах.

Подивитися кейс

Еко-Лавка - мережа магазинів здорового харчування. Продажі в Google Merchant Center

Ефективність Google Merchant Center на прикладі продажів продуктів харчування. Що, як я скажу тобі, що інтернет-магазин може отримувати трафік з контекстної реклами по 0,10 грн? І це не брендова кампанія! Ця кампанія виявиться лідером за кількістю конверсій, а вартість конверсій буде на порядок нижчою за брендову кампанію :) Цікаво? Читай наш кейс з інтернет-магазином “Еко-Лавка”!

Подивитися кейс

Про нас говорять

«Якщо сам себе не похвалиш, ніхто тебе не похвалить» — ця історія не про нас :) Ми пишаємося відгуками про нашу роботу.

Порадили друзі для налаштування веб аналітики, з чим агенство чудово справилось. Зараз працюємо над рекламними компаніями. Дуже оперативна комунікація та вчасне реагування на проблеми....

Приятно радует подход компании к задачам клиента. Благодаря нашему сотрудничеству эффективность онлайн рекламы увеличилась в разы и необходимость создания собственного отдела digital маркетинга отпала.

С командой Power-Up сотрудничаем уже пол года. Приятно удивило отношение к задачам и самоотдача. Любой вопрос берется в работу моментально и всегда делается упор...

Обговорити задачу

Залишити заявку

    Наші контакти

    +38(067)352-62-62

    Украина, г. Киев, 04212, ул. Маршала Тимошенко 21